عفاف وحجاب
55 بازدید
موضوع: سایر
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0
حجت الاسلام والمسلمین وفایی: ارائه مدل های متنوع پوشش چادر در نمایشگاه قرآن اقدامی نو است
مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران گفت: ارائه مدل های متنوع از پوشش چادر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اقدام نو و جالبی است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالوحید وفایی،مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در گفت و گو با خبرنگار ستاد اطلاع رسانی بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار کرد:ارائه مدل های متنوع از پوشش چادر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اقدام نو و جالبی است که می تواند پاسخگوی بخشی از نیاز جامعه باشد.
مدیر فرهنگی منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی، حجاب را مساله ای شرعی و حق الله توصیف کرد و ادامه داد: خداوند به عنوان خالق کائنات حجاب را نه تنها برای زنان که برای مردان نیز قانون کرده است و همه ملزم به رعایت آن هستند.
به گفته حجت الاسلام والمسلمین وفایی با توجه به تذکر قرآن به رعایت حجاب، طرح بحث «عفاف و حجاب» در فضایی چون نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می تواند ثمربخش باشد.
مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، عفاف را جنبه درونی و حجاب را شکل بیرونی آن دانست و اظهار کرد: عفاف و حجاب ارتباط مستقیمی با هم دارند و فکر می کنم فضای نمایشگاه بین المللی قرآن و هم زمانی با ماه مبارک رمضان، فرصتی است تا به ارتباط میان این دو پرداخت.
وی به دست اندرکاران برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پیشنهاد داد برای راحتی مردم و سهولت تردد در بخش «عفاف و حجاب» سالنی وسیع و مجزا را به آن اختصاص دهند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالوحید وفایی مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و مدیر فرهنگی منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی عصر جمعه، 20 مرداد، با حضور در بخش «عفاف و حجاب» بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم درباره عوامل زمینه بدحجابی در جامعه صحبت کرد.  
بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم 25 تیرماه با شعار «قرآن، فرهنگ بیداری» در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرده است و تا 24 مرداد ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مدیر | 12:17 - سه شنبه بیست و چهارم مرداد 1391
آرشیو نظرات